SÖZLEŞMELER Üyelik Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi Çerez Kullanım Politikası
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Belirtilen şartname yazılım hizmeti sunan SECNINE ile kullanıcısı arasındaki üyelik haklarını ve sorumluluklarını düzenlemektedir.

SECNINE'a ait web sitelerini ( sec-nine.com ) ("Web Sitesi"); ve
Mobil cihazlar da dahil olmak üzere, bunlara nasıl eriştiğiniz veya bunları nasıl kullandığınıza bakılmaksızın, işbu Sözleşme ile bağlantısı olan bütün diğer uygulamalar, web siteleri, oyunlar ve hizmetleri. kullanıp keyfini çıkarmanız için size erişim imkanı sunulmasını düzenleyen kayıt ve şartlar belirlenmektedir.

SECNINE olarak siteye giriş yaptığınız andan itibaren site üzerindeki verilerinizi toplayabilir, kayıt altına alabilir, istatiksel çalışmalarda kullanabilir, işleyebilir, talep halinde Türkiye Cumhuriyeti yargı ve kolluk kuvvetleriyle paylaşabilir ve ortak iştiraklerimiz ile paylaşabiliriz. Bu bilgileri bizim Gizlilik Politikamız’ın (“Gizlilik Politikası”) kayıt ve koşullarına uygun olarak muhafaza edecek ve kullanacağız.

Lütfen işbu sözleşmenin kayıt ve koşullarını dikkatle okuyunuz. Kayıt formunda “Kabul ediyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde veya SECNINE Hizmetlerinin herhangi birini kullandığınızda, işbu Sözleşmenin sizin tarafınızdan imzalanmış herhangi bir sözleşme gibi icra edilebilir nitelik kazanmasını kabul etmiş oluyorsunuz.


KULLANICI HESABI

Kullanıcılar verdikleri kişisel bilgilerden sorumlu tutulur. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru verilmesi gerekmektedir. Verilen bilgiler gizlilik sözleşmemize uygun olarak kullanılır.

Bir kullanıcı hesabı yarattığınız zaman, sizden benzersiz bir kullanıcı adı ve şifre seçmenizi isteyeceğiz (bunlar, birlikte "Oturum Açma Bilgileri" diye anılacaklardır). Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmektedir. Bunları, Hizmetlerimize her erişiminizde kullanmanız gerekecektir. Hesabınızı veya Oturum Açma Bilgilerinizi kimseyle paylaşamazsınız. Hesabınızı ve Oturum Açma Bilgilerinizi satamaz, devredemez ve başkalarının onlara erişmesine müsaade edemez, erişmesini teklif edemezsiniz. Oturum Açma Bilgilerinizin gizliliğini muhafaza etmekten tümüyle siz sorumlusunuz. Oturum Açma Bilgilerinizin kaybolması, çalınması veya yetkisiz kişilere ifşası da dahil olmak üzere herhangi bir güvenlik ihlalinden haberdar olduğunuz takdirde derhal bizi de haberdar etmelisiniz.

Kullanıcı hesabının kullanılabilmesi ve oyuna giriş yapabilmek için; yazılımın kurulması ve "Üyelik ve Kullanım Şartnamesi"'nin okunarak kabul edilmesi gerekmektedir. Hesap yaratılırken belirtilmiş olan cep telefonu bilgisi Gizlilik Politikalarımıza göre kullanılır.


KULLANICI HESABININ YASAKLANMASI

Hesabınızı iki farklı kişi/kurum askıya alabilir veya feshedebilir:

Siz: Destek/Ticket sistemi üzerinden bizimle temasa geçerek hesabınızı kendiniz feshedebilirsiniz.
Biz:
Üyelik ve Kullanım Şartnamesinin herhangi bir kısmını ihlal ettiğinizi;
Hesap veya hizmet kurallarının herhangi bir kısmını ihlal ettiğinizi;
Hizmet vermeyi durdurduğumuzu; veya
Hesabınızı feshetmenin veya askıya almanın topluluğumuz için, SECNINE Hizmetleri için veya bir üçüncü şahsın hakları için en iyi seçenek olduğunu

makul bir şekilde tespit ettiğimiz takdirde hesabınızı feshedebilir veya askıya alabiliriz. Söz konusu tespiti, başka yöntemlerin yanı sıra, otomatik sistemler ve makineli öğrenme araçları kullanarak da yapabiliriz.

Kendi isteğiyle veya bizim tarafımızdan yasaklanan kullanıcılara ait içeriklerinin silinmesi hakkı SECNINE'a ait olacaktır.


SÖZLEŞME, YAZILIM VE KURALLARIN GÜNCELLENMESİ

Gelecekte SECNINE Hizmetleri ve ilgili kanunlar değiştikçe, sözleşme ve kuralların güncelleştirilmiş versiyonlarını düzenleyebiliriz. Böyle bir şey yaptığımızda, sizden, sözleşmeyi iptal edip onun yerine geçecek yeni bir sözleşmeyi kabul etmenizi isteyeceğiz. Size sunduğumuz her yeni sözleşmeyi inceleme ve yenilenmiş olan kayıt ve koşulları kabul etmek isteyip istemediğinize karar verme imkanı size tanınacaktır. Eğer yeni sözleşmeyi kabul ederseniz, SECNINE Hizmetlerini kullanmaya devam edebileceksiniz.

SECNINE Hizmetlerini iyileştirmek maksadı çerçevesinde, herhangi bir anda, haber vermeksizin ve size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmaksızın, SECNINE Hizmetlerinin herhangi bir özellik veya kısmını değiştirebileceğimizi, güncelleştirebileceğimizi, askıya alabileceğimizi, dengeleyebileceğimizi veya sizin onlara erişiminizi kısıtlayabileceğimizi ve sizden SECNINE Hizmetlerini desteklemek için gerekli olan herhangi bir yazılımın güncellemelerini indirmenizi ve kurmanızı isteyebileceğimizi kabul ediyorsunuz. Ayrıca, SECNINE Hizmetlerinde yapılacak bu tür değişiklik veya güncellemelerin hizmetlerin kullanılabilmesi için gerekli olan sistem özelliklerini değiştirebileceğini ve böyle bir durumda hizmetlere erişmek ve kullanabilmek için gerekli ilave yazılımı veya donanımı satın almanın SECNINE’nin değil sizin sorumluluğunuz olacağını biliyor ve kabul ediyorsunuz.